Przewodniczący rady

Autor: Radosław Skwarło / 20.12.2012
PRAWNIK ODPOWIADA 4 1 2006 4

Czy przewodniczący rady gminy może być jednocześnie członkiem i wiceprzewodniczącym komisji rady?

Przewodniczący rady gminy jest pełnoprawnym radnymi może być członkiem, przewodniczącym lub wiceprzewodniczącym komisji, z wyjątkiem komisji rewizyjnej, w której udział przewodniczącego jest wykluczony z mocy art. 18a ust. 2 ustawy o samorządzie gminnym.



Podziel się!

Aby dodać komentarz, zaloguj się.