Samorządowcy na start! Mistrzostwa Polski Samorządowców w Runmageddonie

Autor: Materiał promocyjny / 07.11.2018
W samorządach
Na terenie stadionu ROSRRiT, na siedleckich Błoniach przy ul. Jana Pawła II 6, 17 listopada, po raz drugi odbędą się Mistrzostwa Polski Samorządowców w Runmageddonie, czyli najbardziej ekstremalnym cyklu biegów przeszkodowych w Europie. Na samorządowców czeka wymagająca 6-kilometrowa formuła Rekrut z ponad 30 przeszkodami przygotowanymi przez inżynierów Runmageddonu.

- W zeszłym roku podczas pierwszych Mistrzostw Polski Samorządowców wystartowało 140 osób, mamy nadzieję, że w tym roku liczba ta powiększy się, że do grona startujących dołączą nowe osoby. Runmageddon to dobry sprawdzian siły i charakteru, który z pewnością będzie inspirującym wyzwaniem dla piastujących stanowiska państwowe urzędników. – zapewnia Jarosław „Jaro” Bieniecki, twórca i prezes Runmageddonu.

 

W Mistrzostwach Polski Samorządowców mogą wystartować aktualni i przyszli pracownicy urzędów miast, gmin, starostw powiatowych i urzędów marszałkowskich oraz prezydenci, burmistrzowie i wójtowie. Uczestnictwo dostępne jest także dla radnych gmin, miast i powiatów oraz sejmików wojewódzkich aktualnej i przyszłej kadencji oraz członków zarządów powiatów i województw aktualnej i przyszłej kadencji.

 

Mistrzostwa Polski Samorządowców to nie jedyna atrakcja siedleckiego Runmageddonu. Uczestnicy tej edycji mają do wyboru 3 formuły: Rekrut na dystansie 6 km z 30 przeszkodami, Intro na odcinku 3 km z 15 przeszkodami oraz Finał Ligi Runmageddonu, który  jest zwieńczeniem sezonu imprez z cyklu Runmageddon. 

 

W związku z licznymi atrakcjami organizatorzy spodziewają się na starcie kilku tysięcy uczestników.  Na startujących czeka koszulka techniczna z logo Runmageddonu od Pitbull West Coast, izotonik, elektroniczny pomiar czasu, profesjonalna opieka medyczna, gadżety od sponsorów oraz zniżki na produkty i usługi partnerów. Szczegółowy regulamin mistrzostw znajduje się na stronie https://www.runmageddon.pl/regulaminy

 

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem mailowym: mps@runmageddon.pl do dwóch dni przed imprezą, a po tym terminie w Biurze Zawodów na miejscu wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona! Więcej informacji można uzyskać również pod numerem telefonu: +48 601 965 739.

 

 

O Runmageddonie

Runmageddon jest największym w Polsce i najbardziej ekstremalnym w Europie cyklicznym biegiem przez przeszkody. Zmagania odbywają się w kilkunastu lokalizacjach rocznie. W 2017 roku w 17 wydarzeniach wystartowało blisko 60 tysięcy osób, a od początku istnienia cyklu do mety imprez dotarło już ponad 110 tysięcy uczestników.

Specyfika tej formy aktywności polega przede wszystkim na dobrej zabawie, ale pozwala też sprawdzić siebie. Dzięki ogromnemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu, w którym pokonuje się swoje słabości, a dopiero potem rywali, uczestnicy poznają swoje maksymalne możliwości. Mają oni do przebycia różne odcinki trasy z torami przeszkód – wspinają się, czołgają, brną w błocie, skaczą, a także mierzą z wodą oraz ogniem. Do wyboru są cztery formuły – INTRO (3 km i 15+ przeszkód), REKRUT (6 km i 30+ przeszkód), CLASSIC (12 km i 50+ przeszkód) oraz HARDCORE (21 km i 70+ przeszkód).

Podziel się!

Aby dodać komentarz, zaloguj się.