XVI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów

Autor: Materiał promocyjny / 17.07.2018
W samorządach
Zapraszamy Państwa do uczestnictwa w XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów, miejsca pozyskiwania wiedzy, wymiany doświadczeń i badania trendów. Współgospodarzem wydarzenia jest miasto Katowice.

Tematami wiodącymi XVI Samorządowego Forum Kapitału i Finansów będą: Silny samorząd terytorialny budujący niepodległość Rzeczypospolitej oraz Rewolucja technologiczna a zarządzanie miastem przyszłości.

 

XVI Samorządowe Forum Kapitału i Finansów to 1300 uczestników, aż 60 debat, wykładów i prezentacji, 360 wykładowców – wielkość, różnorodność, bogata tematyka 9 równoległych konferencji oraz bardzo ciekawe wydarzenia towarzyszące.

 

Całość tworzy przyjazny, wysoce merytoryczny kontekst dla produktów i usług finansowych, technicznych oraz organizacyjnych dla wielu obszarów działalności instytucji publicznych. Dzięki temu samorządowcy mają możliwość zapoznania się z najskuteczniejszymi rozwiązaniami, trendami i dobrymi praktykami, które wskazują im, jak najefektywniej wykorzystać środki budżetowe, którymi dysponują.

 

Przez minione 15 lat budowaliśmy prestiż najbardziej elitarnego wydarzenia dla samorządów i to się nam w pełni udało. Stworzyliśmy największą imprezę samorządową w Polsce, w której uczestniczy kadra zarządzająca samorządów i jednostek organizacyjnych, w tym przedstawiciele największych miast, powiatów i województw.

 

XVI Samorządowym Forum Kapitału i Finansów odbędzie się w dniach 2-3 października 2018  roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

 

Zachęcamy do zapoznania się z programem forum na stronie www.samorzadoweforum.pl i zgłaszanie się do udziału w wydarzeniu.

Podziel się!

Aby dodać komentarz, zaloguj się.