Pakiet korzyści dla prenumeratów

Prenumerując Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” zyskują Państwo:

 

RABATY

5% rabatu przy zakupie min. 5 rocznych prenumerat

10% rabatu przy zakupie min. 10 rocznych prenumerat

15% rabatu przy zakupie min. 15 rocznych prenumerat

10% rabatu na kalendarz Vademecum Samorządu Terytorialnego

200 zł rabatu przy zakupie rocznego pakietu:

 

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE

Nasi prawnicy czekają na pytania od prenumeratorów. Odpowiedzi udzielane są pisemnie, a najciekawsze z nich dodatkowo publikowane są na łamach „Wspólnoty”. 

 

DOSTĘP DO ARCHIWUM

Wszyscy prenumeratorzy otrzymują nielimitowany dostęp do elektronicznego archiwum artykułów opublikowanych we „Wspólnocie” od 2006 r. Wystarczy zalogować się na stronie www.wspolnota.org.pl, aby móc korzystać z bogatej bazy tekstów – analiz, odpowiedzi na pytania prawne, wywiadów oraz informacji samorządowych.


DOSTĘP DO WYDANIA ELEKTRONICZNEGO

Przy zakupie 10 prenumerat otrzymają Państwo dostęp do wydania elektronicznego „Wspólnoty”, dzięki czemu lektura pisma możliwa jest również na komputerach oraz urządzeniach mobilnych.


9 SZKOLEŃ Z ROZWOJU KOMPETENCJI ZARZĄDCZYCH

Każdy urząd, który zamówi minimum jedną roczną prenumeratę otrzyma bezpłatne członkostwo w Klubie Prenumeratora, co jest jednoznaczne z dostępem do szkoleń z rozwoju kompetencji zarządczych. Szkolenia są prowadzone w formie transmisji on-line (jako tzw. webinaria) na specjalnie do tego stworzonej platformie internetowej. Użytkownik otrzymuje do niej nieograniczony dostęp 24h przez 7 dni w tygodniu. Szkolenia usystematyzowane są według 3 ścieżek tematycznych: zarządzanie sobą, zarządzanie ludźmi, zarządzanie organizacją. Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszenia znajdą Państwo na stronie www.klubprenumeratora.com.pl

 

ZAMÓWIENIA:

ul. Konduktorska 18/7

00-775 Warszawa

handlowy@municipium.com.pl

lub na www.wspolnota.org.pl

tel. (22) 242 80 10, (22) 242 80 51

faks (22) 242 80 57, (22) 858 84 37